Valimiz Sayın Salim Demir ve eşi Sayın Nezahat Demir Hanımefendi iftarını çocuklarla birlikte açtı.

Valimiz Sayın Salim Demir, eşi Sayın Nezahat Demir Hanımefendi ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu iftar programına iştirak etti.

Çocuk evleri sitesinde gerçekleştirilen iftar programına Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir’in yanı sıra, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve eşi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek ve eşi, kurum çalışanları ve çocuklar katıldı.

Devletin şefkat elinin uzandığı çocuklara büyük bir özenle bakıldığını, yaşlarına uygun olarak eğitim ve sağlıklarının sürekli takip edilerek toplumla kaynaşmalarının da sağlandığını ifade eden Vali Salim Demir, “Ramazan ayının bereketli bir akşamında çocuklarımızla bir arada bulunmak, onlarla iftar sofrasında buluşmaktan hepimiz ziyadesiyle mutlu olduk. Çocuk evleri sitemizde kalan ve Devletimizin şefkat ve himayesinde barınmaları sağlanan çocuklarımıza sahip çıkıp, topluma kazandırmak üzere her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Onların mutlu ve huzurlu olmasını, yüzlerinin her zaman gülmesini istiyoruz” dedi. 

Çocuk evleri sitesi bahçesinde düzenlenen iftar yemeğin ardından, çocuklarla bir süre sohbet eden ve hediye dağıtan Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.