Valimiz Sayın Salim Demir ve eşi Sayın Nezahat Demir Hanımefendi kuruluşlarımıza Bayram ziyareti gerçekleştirdi

Valimiz Sayın Salim Demir ve eşi Sayın Nezahat Demir Hanımefendi, Ramazan Bayramı münasebetiyle Çocuk Evleri Sitesi, Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Huzurevini ziyaret etti.
 
İlk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Sitesini ziyaret eden Vali Salim Demir ile eşi Nezahat Demir hanımefendi, çocuklarla yakından ilgilenerek bayramlarını kutladılar.
 
Çocuk Evleri Sitesinde çocuklarla sohbet eden Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi, daha sonra Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezine geçerek merkezde kalan bayanlarla bayramlaştı.
 
Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleriyle uzun süre sohbet edip, hediye takdim eden Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendi, son olarak Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.
 
Huzurevi sakinleri ile tek tek bayramlaşan Vali Salim Demir, huzurevi sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada: ”Bugün burada İlimizin protokol üyeleri ve kıymetli eşleri ile Ramazan Bayramı münasebetiyle sizleri ziyaret etmiş bulunuyoruz.  Siz büyüklerimizin başımızın üstünde yeri olduğunu bir kez daha vurgulayarak, hepinizin Mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, esenlikler diliyorum.” dedi.
 
Kurum ziyaretleri sırasında Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir hanımefendiye Belediye Başkan Vekili İsmail Ünal, Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Ömer Kalaylı, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve eşi Şule Ergüder, İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal  ve Askerlik Şubesi Başkanı Binbaşı Mustafa Akyer eşlik etti.